پیش دبستان ملل اداره آموزش و پرورش ناحیه 3 استان اصفهان

درباره ملل

 

آموزش و پرورش مهمترین عامل پیشرفت در جوامع بشری می باشد. با گسترش فن آوری و تبادل اطلاعات در عرصه ی بین الملل ، بسیاری از کشورها در حال پیوستن به سیستم های استاندارد بین المللی هستند.
مجموعه ی آموزشی ملل پس از 14 سال سابقه ی درخشان در امر آموزش ، در حال حاضر با بیش از 500 نفر دانش آموز (دختر و پسر) در پایه های مختلف ، سال 1396 موفق به اخذ مجوز رسمی آموزش بین الملل ، از شورای عالی آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران و همچنین از وزارت آموزش و پرورش کشور فرانسه گردید. لازم به ذکر است که این مجموعه در همین سال موفق به دریافت نشان بین المللی کیفیت در آموزش گردید. این مجموعه امکان ارائه دروس به صورت آموزش از راه دور و آنلاین را در سطح بین الملل دارا می باشد.

این مجموعه در واحدهای پیش دبستان مستقل ، دبستان دخترانه ، دبستان پسرانه و به زودی دبیرستان دوره ی اول ، تحت نظارت مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور ، به تعلیم و تربیت دانش آموزان غیرایرانی و ایرانی واجد شرایط طبق سرفصل های آموزش و پرورش بین الملل می پردازد.

سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی سازمان ملل متحد (یونسکو (UNESCO سواد را چنین تعریف کرده است :« باسوادی توانایی شناخت٬ درک٬ تفسیر٬ ساخت، برقراری ارتباط و محاسبه در زمینه‌ های گوناگون است. باسوادی زنجیره آموزشی را که توانایی رسیدن به اهداف، توسعه­ ی دانش و پتانسیل، و شرکت کامل در جامعه‌ ای بزرگتر را برای یک فرد فراهم می‌ کند، دربر دارد ».

  این سازمان ابزار لازم برای رسیدن به چنین سوادی را علاوه بر توانایی خواندن، نوشتن و محاسبه کردن، دانستن دو زبان زنده­ ی دنیا (به غیر از زبان مادری) و توانایی استفاده از رایانه می داند.

با توجه به تعریف فوق از سواد می توان بیان نمود که در مجموع ابزارهای لازم برای باسوادی در هزاره­ ی سوم ، در ملل به طور کامل فراهم آمده است. مدرسین کارا و آموزش دیده در به روزترین مراکز علمی دنیا با سرپرستی کارگروه آموزشی شامل متخصصان در امور آموزش زبان های خارجی (فرانسه و انگلیسی) ، انفورماتیک ، هنر و تربیت بدنی و همچنین مشاوران و متخصصان در  حوزه های  روانشناسی ، اختلالات یادگیری و حقوق بین الملل ، شرایطی بسیار مناسب را برای بهترین نتایج فراهم آورده است.

این مدرسه به عنوان اولین و تنها مدرسه با نشان استانداردSQNC  در سال 1392 و هم اکنون دارای مجوز بین الملل در استان اصفهان با امکانات ذیل تجهیز گردیده است:

- کلاس های استاندارد (45 تا 60 متر مربع)

    مجهز به تابلو هوشمند

- حیاط استاندارد (800 متر مربع)

   با طراحی حیاط پویا و مجهز به وسایل ورزشی

- سالن ورزشی چند منظوره استاندارد

    در مجاورت مجموعه

- سالن آمفی تئاتر با ظرفیت 200 نفر

- سایت کامپیوتر

- آزمایشگاه مجهز

- کافه کتاب

- کتابخانه

- گلخانه ی تحقیقاتی

- کلینیک سلامت

- سالن غذاخوری

- واحد انتشارات

- نمازخانه

- تعداد پرسنل مطابق با استاندارد جهانی

- تجهیزات کمک آموزشی به روز دنیا

- آموزشگاه زبان های خارجی

- آموزشگاه کامپیوتر با مجوز از بنیاد ICDL

    نگاه ما در ملل رو به آینده است و در این مسیر با تمام توان و به دنبال تربیت شهروندانی جهانی هستیم که بتوانند از هرآن­چه که استعداد دارند برای تعامل با دیگران بهره گرفته و پرتوان قدم در جامعه ی جهانی گذارند.

ما مفتخریم به گونه ای عمل می کنیم که هر کودک با هر سطح توانایی پس از ورود به ملل این قابلیت را کسب نماید تا با شناسایی استعدادها و توانایی های خاص خود ، بتواند با مهارت " وارد جامعه گردد و با بهره گیری از آموخته­های به روز خود در حوزه ی سواد بین الملل همراه با تفکر و تعهد گامی در جهت خودکفایی ، تعالی و شکوفایی ایران عزیز اسلامی بردارد

ملل فعلاً هیچ شعبه ای در ایران ندارد

لینک کانال اختصاصی ما در سایت آپارات:

melale-aparat

لینک تلگرام کانال اختصاصی ملل:

Melale Educational Complex

لینک تلگرام کانال روابط عمومی ملل:

Melale Pubrelations

آدرس مدرسه دبستان دخترانه و دبستان پسرانه :

 خیابان هزارجریب - انتهای خیابان کارگر - هنگ دانش آموزی و دانشجویی

تلفن :

 36701643-45- 031

آدرس پیش دبستانی :

 خیابان شیخ صدوق جنوبی - خیابان آزادی - روبروی پارک شهید حسینی (پارک مرداویج) - پلاک 67

تلفن :

 36687165- 031  

 

مراحل ثبت نام:

جهت درخواست ثبت نام از طریق منوی "پیش ثبت نام آنلاین" اقدام فرمایید (لازم به ذکر است پیش ثبت نام می بایست فقط از طریق لپ تاپ یا pc و در مقطع مربوطه (پیش دبستان-دبستان) صورت پذیرد).دریافت کد رهگیری به منزله ی ثبت موفق اطلاعات می باشد. در این مرحله منتظر تماس مدرسه برای تعیین زمان مصاحبه  باشید.

 

                                 


خیابان آزادی رو به روی پارک مرداویج